frekventanti IQ pohyb Akademie

Mezi frekventanty IQ pohyb Akademie jsou zařazeni všichni, kdo u nás mají absolvovaný jakýkoliv odborný seminář. Najdete zde tak trenéra či instruktora, který odpovídá Vašemu typu cvičení podle Vašeho žádaného zaměření.

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

Adámková Milena, Ing. Kolín
Bařinková Andrea Praha
Bárta David Praha, Český Brod
Bašková Ing. Alžbeta Olomouc
Bendová Dana Frýdek-Místek
Berka Filip Děčín
Blaťáková Alžběta Beroun
Bradáč Martin Ostrava
Bradáčová Denisa Říčany
Breuer Martina, Bc. Liberec
Břízová Veronika Praha
Brožová Petra České Budějovice
Burreiter Sabina, mgr Ústí nad Labem
Čechlovská Michaela Chrudim
Čechmanová Dana Brno-Královo Pole
Cedrychova Lenka Zahrádky
Čermák Matěj Mlada Boleslav
Čermáková Gabriela, Mgr. Lány
Cetkovská Lucie, Bc. Klatovy
Čtvrtečková Jitka Neratovice
Dostálová Lenka Prachatice
Dvouletá Jitka Staré Město
Ederová Ivana Jindřichův Hradec
FIREŠOVÁ RITA Slavoňov
Fiškandlová Iva Praha 22
Florian Jan, Bc.Ing. Brno
Focke Míra Liberec
Gogová Andrea Zohor
Gruntorád Jiří České Budějovice
Gruntorádová Petra Jihlava
Hájek David Nový Jičín
Hanušová Tereza Praha
HOFFMANNOVA Katrin Dolní Branná
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Hovorka Vít, Mgr Praha
Hradská Michaela Česká Lípa
Hrdličková Lucie Veltrusy
hrna dalibor Praha-Řeporyje
Hýblerová Irena Sluštice
Jablonovská Andrea Planá nad Lužnicí
Jamborová Renata Beroun
Jamborová Veronika Žďár nad Sázavou
Jelínková Michaela Říčany
Kadová Anna Praha 15
kafková kateřina Beroun
Karabova Martina Košice
Kittnerová Alexandra Liberec
Kloidová Kateřina, Bc. České Budějovice
Kluch Filip Praha
Kmentová Jana Modřice
Koch Klara Osek
Kočtářová Miroslava Praha 4
Kopřivová Lucie České Budějovice
Kosíková Romana Brno-sever
Kovářová Věra Ostrava
Kozák Michal Orlová
Kožíšková Zuzana, Mgr. Plzeň 1
Králová Kateřina Praha 9
Křečanová Pavla Praha
Křivánková Markéta Praha 4
Kruková Mgr. Jana Hovorčovice
Krumpolc David, Mgr. Praha
Kubelková Veronika Sezemice
Kučerová Ing. Iva Prostějov
Lazárková Petra Praha
Lišková Jitka Přeštice
Litvínová Vlasta, Mgr. České Budějovice
Macho Juraj, Mgr. Praha
Macková Martina Praha-Řeporyje
Malá Michaela, Mgr. Praha 3
Malková Tereza Ostrava
Marešová Kateřina Praha
Marková Vendula, Mgr. Praha
Mátlová Šárka Dačice
Maturová Ludmila Bludov
Mistoler Lucie, Mgr. Praha-Petrovice
Myšík Lukáš Jičín
Nováčková Eva Praha 7
Nováková Anna, Ing. Jenštejn
Pechová Tereza Praha
Peterková Anna Česká Lípa
Peterová Věra Vilantice
Petráňková Jitka Rychnov nad Kněžnou
Petrželová Katarína Praha 8
Pilařová Markéta Děčín
Plášek Tomáš Rokytnice
Pobežalová Ivona Benešov
Podolská Nikola Telč
Prošková Zuzana Teplice
Riedlová Ivana Jablonec nad Nisou
Římánek Michal, Michal Praha
Řondíková Martina Dolní Branná
Rožcová Nikol Liberec
Rudolfová Kateřina, Bc. Olomouc
Rybová Michaela Žilina
Schmidt Renata Mukařov
Šeděnková Barbora Slatina
Skřivánková Jitka, Mgr. Mělník
Škývarová Žaneta Slavkov
Smugalova Eva Orlová
Sobotková Jana Brno-Vinohrady
Soukupová Aneta, Bc. Nový Bydžov
Špeldová Jana, Mgr. Červený Kostelec
Špimrová Pavlína, Mgr. Rakovník
Šponar Dušan, MUDr. Praha 3
Špondrová Bea Praha 10
Spurná Petra, Bc. Otrokovice
Stellerová Jana Vejprnice
Stuchlík Robert, Mgr. Hradec Králové
Šuhajková Kateřina, Ing. Praha 4
Šulcová Tereza, Tereza Nižbor
Šulová Majka Praha
Sýkorová Simona Praha
Szczurková Eva Liberec
Teplíková Helena Praha
Theuerová Iveta, Ing. Štěpánkovice
Tománková Linda Zlín
Trávníková Jana Plzeň
Tuček Matouš Trutnov
Uhlíková Hana Řevnice
Urbánková Kateřina Praha 5
Valouchová Barbora Otrokovice
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Vlček Vojtěch Ostrava
Vrbová Veronika Přerov
Vybiralova Dagmar Praha 6
Wiesner Richard Neratovice
Žičařová Jana Velvary
Žídek Miroslav Frýdek-Místek
Žiláková Daniela Plzeň
Zingová Vladěna, Mgr. Ústí nad Labem-Severní Terasa
Znamenáčková Eva Praha



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka