frekventanti IQ pohyb Akademie

Mezi frekventanty IQ pohyb Akademie jsou zařazeni všichni, kdo u nás mají absolvovaný jakýkoliv odborný seminář. Najdete zde tak trenéra či instruktora, který odpovídá Vašemu typu cvičení podle Vašeho žádaného zaměření.

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

Zoltán Horváth :) Chomutov
Ing. Milena Adámková Kolín
Andrea Bařinková Praha
David Bárta Praha, Český Brod
Ing. Alžbeta Bašková Olomouc
Dana Bendová Frýdek-Místek
Filip Berka Děčín
Alžběta Blaťáková Beroun
Martin Bradáč Ostrava
Denisa Bradáčová Říčany
Bc. Martina Breuer Liberec
Veronika Břízová Praha
Petra Brožová České Budějovice
mgr Sabina Burreiter Ústí nad Labem
Lenka Cedrychova Zahrádky
Mgr. Gabriela Čermáková Lány
Bc. Lucie Cetkovská Klatovy
Jitka Čtvrtečková Praha
Lenka Dostálová Prachatice
Jitka Dvouletá Staré Město
Iva Fiškandlová Praha 22
Míra Focke Liberec
Petra Gruntorádová Jihlava
David Hájek Nový Jičín
Katrin HOFFMANNOVA Dolní Branná
Mgr Vít Hovorka Praha
Michaela Hradská Česká Lípa
Lucie Hrdličková Veltrusy
dalibor hrna Praha-Řeporyje
Veronika Jamborová Žďár nad Sázavou
Renata Jamborová Beroun
kateřina kafková Beroun
Martina Karabova Košice
Alexandra Kittnerová Liberec
Filip Kluch Praha
Jana Kmentová Modřice
Lucie Kopřivová České Budějovice
Romana Kosíková Brno
Mgr. Zuzana Kožíšková Plzeň 1
Pavla Křečanová Praha
Mgr. Jana Kruková Hovorčovice
Mgr. David Krumpolc Praha
Veronika Kubelková Sezemice
Ing. Iva Kučerová Prostějov
Petra Lazárková Praha
Jitka Lišková Přeštice
Vlasta Litvínová České Budějovice
Mgr. Juraj Macho Praha
Martina Macková Praha-Řeporyje
Mgr. Vendula Marková Praha
Ludmila Maturová Bludov
Lukáš Myšík Jičín
Ing. Anna Nováková Jenštejn
Anna Peterková Česká Lípa
Katarína Petrželová Praha 8
Markéta Pilařová Děčín
Tomáš Plášek Rokytnice
Ivona Pobežalová Benešov
Nikola Podolská Telč
Zuzana Prošková Teplice
Ivana Riedlová Jablonec nad Nisou
Michal Michal Římánek Praha
Martina Řondíková Dolní Branná
Bc. Kateřina Rudolfová Olomouc
Michaela Rybová Žilina
Žaneta Škývarová Slavkov
Eva Smugalova Orlová
Jana Sobotková Brno-Vinohrady
Bc. Aneta Soukupová Nový Bydžov
Mgr. Pavlína Špimrová Rakovník
Bea Špondrová Praha 10
Bc. Petra Spurná Otrokovice
Mgr. Robert Stuchlík Hradec Králové
Ing. Kateřina Šuhajková Praha 4
Tereza Tereza Šulcová Nižbor
Majka Šulová Praha
Simona Sýkorová Praha
Eva Szczurková Liberec
Helena Teplíková Praha
Linda Tománková Zlín
Jana Trávníková Plzeň
Hana Uhlíková Řevnice
Barbora Valouchová Otrokovice
Mgr. et Bc. Kristýna Vaňková Praha
Vojtěch Vlček Ostrava
Veronika Vrbová Přerov
Dagmar Vybiralova Praha 6
Richard Wiesner Neratovice
Jana Žičařová Velvary
Miroslav Žídek Frýdek-Místek
Eva Znamenáčková Praha



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka