frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

core & břicho 2

Adámková Milena, Ing. Kolín
Bařinková Andrea Praha
Bárta David Praha, Český Brod
Bendová Dana Frýdek-Místek
Berka Filip Děčín
Blaťáková Alžběta Beroun
Bradáč Martin Ostrava
Bradáčová Denisa Říčany
Breuer Martina, Bc. Liberec
Břízová Veronika Řevničov
Brožová Petra České Budějovice
Burreiter Sabina, mgr Ústí nad Labem
Čechlovská Michaela Chrudim
Čechmanová Dana Brno-Královo Pole
Cedrychova Lenka Zahrádky
Čermák Matěj Mlada Boleslav
Čermáková Gabriela, Mgr. Lány
Cetkovská Lucie, Bc. Klatovy
Čtvrtečková Jitka Neratovice
Dostálová Lenka Prachatice
Doubková Blanka Praha 11
Dvouletá Jitka Staré Město
Ederová Ivana Jindřichův Hradec
Ekl Ivo, Bc. Bašť
Farna Romana Ostrava
FIREŠOVÁ RITA Slavoňov
Fiškandlová Iva Praha 22
Florian Jan, Bc.Ing. Brno
Focke Míra Liberec
Gogová Andrea Zohor
Gruntorád Jiří České Budějovice
Gruntorádová Petra Jihlava
Hájek David Nový Jičín
Hanušová Tereza Praha
Hanzlíková Petra, MUDr. Hradec Králové
Hlaváčková Kristýna Praha
Hlavínová Jana Blatná
HOFFMANNOVA Katrin Dolní Branná
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Hovorka Vít, Mgr Praha
Hradská Michaela Česká Lípa
Hrdličková Lucie Veltrusy
hrna dalibor Praha-Řeporyje
Hubková Kateřina Jablonec nad Nisou
Hýblerová Irena Sluštice
Jablonovská Andrea Planá nad Lužnicí
Jamborová Veronika Žďár nad Sázavou
Janouskova Monika Praha 22
Janušová Michaela Brno-Maloměřice a Obřany
Jelínková Michaela Říčany
Jirků Šárka, Ing. Praha
Kachlíková Vendula Heřmanův Městec
Kadová Anna Praha 15
kafková kateřina Beroun
Karabova Martina Košice
Kašná Veronika Uherské Hradiště
Kittnerová Alexandra Liberec
Kloidová Kateřina, Bc. České Budějovice
Kluch Filip Praha
Kmentová Jana Modřice
Knapíková Vlaďka, Mgr. Teplice
Koch Klara Osek
Kočtářová Miroslava Praha 4
Kopecká Renáta, Mgr. Vysoké Mýto
Kopřivová Lucie České Budějovice
Kosíková Romana Brno-sever
Kovářová Věra Ostrava
Kozák Michal Orlová
Kožíšková Zuzana, Mgr. Plzeň 1
Králová Kateřina Praha 9
Křečanová Pavla Praha-Slivenec
Křivánková Markéta Praha 4
Kruková Mgr. Jana Hovorčovice
Krumpolc David, Mgr. Praha
Kubelková Veronika Sezemice
Kučerová Ing. Iva Prostějov
Lazárková Petra Praha
Lišková Jitka Přeštice
Litvínová Vlasta, Mgr. České Budějovice
Macho Juraj, Mgr. Praha
Machová Sylva Děčín
Machova Kateřina, Mgr. Praha
Macková Martina Praha-Řeporyje
Malá Michaela, Mgr. Praha 3
Malková Tereza Ostrava
Marešová Kateřina Praha
Marková Vendula, Mgr. Praha
Mátlová Šárka Dačice
Maturová Ludmila Bludov
Mistoler Lucie, Mgr. Praha-Petrovice
Morkus Filip, Ing. Třešť
Myšík Lukáš Jičín
Netscherová Barbora, Bc. Dobříš
Nováčková Eva Praha 7
Nováková Michaela Liberec
Nováková Anna, Ing. Jenštejn
Pechová Tereza Praha
Peterková Anna Česká Lípa
Peterová Věra Vilantice
Petráňková Jitka Rychnov nad Kněžnou
Petříková Pavlína Jablonec nad Nisou
Petrželová Katarína Praha 8
Pilařová Markéta Děčín
Plášek Tomáš Rokytnice
Pobežalová Ivona Benešov
Podolská Nikola Telč
Pohlová Barbora, Mgr. Brno-Vinohrady
Prášil Jakub, Mgr. Žďár nad Sázavou
Prošková Zuzana Teplice
Průšová Martina, Mgr. Praha-Suchdol
Riedlová Ivana Jablonec nad Nisou
Římánek Michal, Michal Praha
Řondíková Martina Dolní Branná
Rožcová Nikol Liberec
Rudolfová Kateřina, Bc. Olomouc
Rybová Michaela Tábor
Schmidt Renata Mukařov
Šeděnková Barbora Slatina
Semanská Lubica Praha-Dolní Počernice
Skřivánková Jitka, Mgr. Mělník
Škývarová Žaneta Slavkov
Smugalova Eva Orlová
Sobotková Jana Brno-Vinohrady
Sochorová Lucie Praha
Soukupová Aneta, Bc. Nový Bydžov
Špeldová Jana, Mgr. Červený Kostelec
Špiegelová Lea Roudnice nad Labem
Špimrová Pavlína, Mgr. Rakovník
Šponar Dušan, MUDr. Praha 3
Špondrová Bea Praha 10
Spurná Petra, Bc. Otrokovice
Stellerová Jana Vejprnice
Stibor Martin Praha
Strachotová Veronika České Budějovice
Stránská Lucie Kralupy nad Vltavou
Stuchlík Robert, Mgr. Hradec Králové
Suchelová Nikola, Mgr. Praha 6
Šuhajková Kateřina, Ing. Praha 4
Šulová Majka Praha
Svrčková Hana Lázně Toušeň
Sýkorová Simona Praha
Szczurková Eva Liberec
Tatíčková Zuzana Praha 14
Teplíková Helena Praha
Theuerová Iveta, Ing. Štěpánkovice
Tománková Linda Zlín
Trávníková Jana Plzeň
Tuček Matouš Praha
Uhlíková Hana Řevnice
Urbánková Kateřina Praha 5
Valouchová Barbora Otrokovice
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Vlček Vojtěch Ostrava
Vrbová Veronika Přerov
Vrtalová Gabriela Prostějov
Vybiralova Dagmar Praha 6
Vymětalíková Tereza, B. Sc. Prague
Wiesner Richard Neratovice
Žičařová Jana Velvary
Žídek Miroslav Frýdek-Místek
Žiláková Daniela Plzeň
Žílová Michaela Hradec Králové
Zingová Vladěna, Mgr. Ústí nad Labem-Severní Terasa
Životská Lucie, Mgr. Praha
Znamenáčková Eva Praha
Zýková Veronika, Mgr. Otovice



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra