frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

svalový strečink

Adam Petr Praha
Balihar Jakub Ústí nad Labem
Bechyňová Jiřina Praha-Slivenec
Berka Filip Děčín
Brožová Petra České Budějovice
Čermáková Tereza Blansko
De Blasio Anna Praha 10
Dyrynková Barbora Roudnice nad Labem
Endal Václav, Mgr. Praha
Farkaš Holečková Sabina Františkovy Lázně
Flajzarová Helena Praha 5
Fraibiš Stanislav, Bc. Mělník
Haleňáková Miriam Brno
Hapalová Silvie Olomouc
Hlavinková Eva Polkovice
Honková Veronika Ostrava
Horecká Tereza Moravský Písek
Hruška Jiří Praha
Jelínková Michaela Říčany
Kadlec Michal Červený Újezd
Kleinová Zuzana Brno
Kluch Filip Praha
Knapcová Lucia, Ing. Žilina
Koňaříková Iveta Ostrava
Kostalkova Mira, Mgr. Praha 4
Kozlerová Alena Praha 9
Křetinská Lucie Ostrava
Křivánková Daniela, Bc. Žatec
Křížová Jana Praha
Kšírová Ilona Chyňava
Kubíčková Mgr. Petra Rakovník
Kupsová Eva Brno
Laszáková Alexandra Cehnice
Lechan Ladislav Michalovce
Maio Nikol Praha
Maistryszinová Nikola Pardubice
Mašková Tereza Blatná
Maturová Ludmila Bludov
Nikitenko Natalia Brno-střed
Novotná Adéla, Mgr. Poděbrady
Oleárová Marína Praha
Olmr Tomáš Říčany
Otáhal Jaroslav Praha 10
Pešek Jří Prachatice
Plachá Simona Kyjov
Průšová Martina, Mgr. Praha-Suchdol
Rybová Michaela Žilina
Sedlařík Lukáš Brodek u Přerova
Semanchick Zuzana Praha
Ševčíková Bc. Zdeňka Hovězí
Šimáková Šárka Jičín
Soukupová Kamila Nevřeň
Špalková Alena, Mgr. Praha
Špiegelova Lea Roudnice nad Labem
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stránská Pavlína Jiřetín pod Jedlovou
Štychová Petra Jirny
Šulc Matěj Ústí nad Labem
Sýkorová Simona Praha
Tomášiková Irena, Ing. Karviná
Trávníková Jana Plzeň
Trejbalová Lucie Rakovník
Uhlířová Jana Poděbrady
Ulrychová Michaela Čelákovice
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Velkoborská Jana, Mgr Praha 5
Vránová Nikola Karviná
VYŠKRABKOVÁ KATEŘINA Ústí nad Labem
Wiesner Richard Neratovice
Žídek Miroslav Frýdek-Místek
Žiláková Daniela Plzeň
Zvelebil Jakub Praha



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra