Zbyněk Petr - reference

Děkuji Zbyňkovi, mému osobnímu trenérovi v CFP.
Jsem ráda, že svůj volný čas věnuji právě tomuto cvičení s tímto trenérem.
Když se na mně začalo projevovat moje sedavé zaměstnání a „nehýbání se“ bolestmi zad a toto se přidalo k mé artritidě, věděla jsem, na základě mnoha referencí, že Mgr. Zbyněk Petr a Centrum funkčního pohybu je to pravé. Ano, přesvědčila jsem se, že je.
Cvičení se Zbyňkem je úžasné a hlavně účinné. Na každou hodinu je perfektně připravený, každé cvičení, každý pohyb mi srozumitelně vysvětlí, vysvětlí mi příčiny mých potíží, zodpoví a vysvětlí každý můj dotaz při cvičení. Naučila jsem se nad každým svým pohybem přemýšlet a vyvarovávat se špatných návyků v držení těla. A ono to skutečně jde!
Po každém cvičení se cítím jak znovuzrozená a na každé cvičení se těším!
Zbyněk je milý, sympatický, vždy pozitivně naladěný a hlavně profesionál, u kterého po první hodině zjistíte jak moc své profesi rozumí, a že pro vás udělá vše, aby vám pomohl a cítili jste se opravdu funkčně! Osobního trenéra Zbyňka doporučuji své rodině! Osobního trenéra Zbyňka doporučuji všem!
Marie Rezková

Zbyňka jsem poznala díky mému manželovi, který s ním cvičí již 7 let. Takže když se kvůli sedavému zaměstnání a špatnému držení těla objevily problémy s bolestmi zad, byla volba jasná - osobní tréninky se Zbyňkem.
Je to už 4 roky, co jsme začali cvičit a od té doby bolesti zad neznám. Tréninky jsem nepřerušila ani v těhotenství a za celou dobu těhotenství jsem neměla žádné fyzické problémy, které řadu těhotných trápí. Naopak jsem se díky pravidelnému cvičení cítila úplně v pohodě. Cvičení jsme ukončili až s mým nástupem na mateřskou, což bylo nakonec 3 týdny před porodem.
Zbyňkův přístup je velmi profesionální. Každý trénink je jiný, vždy výborně připravený a co se týká jednotlivých cviků, je nekompromisní v jejich správném provedení. Věnuje pozornost opravdu každému detailu. Velice si cením nejen jeho přístupu k pohybu a cvičení, ale také k lidem a životu vůbec. Zbyněk je upřímný, optimistický a vtipný a to mi vyhovuje. Každý trénink je pro mě příjemně stráveným časem a navíc výborným startem do celého dne. Je to jeden z mála lidí, díky kterým jsem schopná vstávat o půl šesté a ještě se na cvičení těšit.
Zbyňka jako trenéra mohu jedině doporučit!
Radka Burešová

Zbyňku děkujeme!
Na seminář „Bolí vás za krkem“ jsme se obě moc těšily, protože ze sedavého zaměstnání a vůbec způsobu života nás „bolí za krkem“ často. Zbyněk a jeho seminář byl naprosto úžasný!
Ve velice přátelské atmosféře, kterou Zbyněk již při vstupu vytvořil, jsme se dozvěděly tolik pro nás potřebných informací teoretických a hlavně praktických. Dnes si už hodně věcí z čeho nás může „bolet za krkem“ dovedeme představit i my, naprostí laici a dovedeme tomu,  hlavně předejít. Zbyněk pro nás vytvořil úžasná skripta, která máme stále při ruce.
Zbyňku, moc děkujeme a těšíme se na další seminář pro nás veřejnost!
Marie Rezková, Alena Hrdinová

Zbyňka znám přibližně dva roky a dnes jsem velice rád, že jsem při poptávání osobního trenéra ve fitness narazil právě na něj.  Já osobně ho považuju za opravdového profesionála. Univerzální chytré rady si dnes dokáže vygooglovat asi každý. Pokud ale máte představu o tom, co chcete dosáhnout, nebo máte nějaké zdravotní omezení, nechte si poradit a předejdete spustě problémů. Mne ke cvičení dovedla dlouhodobá, jednostranná zátěž ze zaměstnání a pod vedením Zbyňka většina problému zdárně odezněla. Co oceňuji, je osobní, přátelský, avšak zcela profesionální přístup se skutečnou snahou pomoct vyřešit váš problém, nebo dosáhnout cílů podle představ klienta. Vše dokonale vysvětlí, předvede, a pokud nějaký cvik nevyhovuje, nebo máte nějaké omezení, není problém! Uděláme to jinak, odlehčíme problémové partie a cvičíme dál se stejným efektem. Rychle získáte v jeho trénink důvěru a dobrý pocit z toho, že cvičíte opravdu správně a bezpečně! Velmi oceňuju znalost cviků s celou řadou pomůcek jako je například Bosu, nebo TRX, atd. Trénink se pak stává rozmanitějším, a jak sám na sobě pociťuju i efektivnějším. Celá hodina je perfektně rozložená a cviky jsou zvoleny tak, aby při cvičení došlo k rovnoměrné zátěži pro všechny procvičované partie. Efekt únavy se tím zcela minimalizuje, což považuju za skvělé.  Myslím si, že jeho trenérské znalosti a dovednosti jsou natolik široké, že si každý člověk najde to své. A pokud řeknu, že jsem díky jeho doporučeným cvikům a pravidelnému cvičení vyřešil svůj problém s bederní páteří dřív než můj neurolog, tak zdaleka nepřeháním. Jak vidno, problémy lze řešit i bez léků. Tímto bych chtěl Zbyňkovi ještě jednou poděkovat a doufám, že se zase brzy sejdeme při nějakém cvičení.
Michal Špolák

Závodně se věnuji sportovnímu aerobiku. Mezi mé nejlepší výsledky patří 3. místo na mistrovství Evropy 2008, 3. místo na mistrovství světa 2008 a 2. místo na mistrovství Evropy 2010. Na posledním výsledku má zásluhu i Zbyněk Petr, který se mnou trénoval v posilovně.
Lepšího trenéra jsem zatím nepoznala, a proto ho vřele doporučuji. Posilování s ním je zábavné a je vidět, že svému povolání opravdu rozumí a baví ho. Dbá na správné provádění cviků, perfektní techniku a zároveň držení těla a díky tomu z posilování "bolí" jen to, co bolet má.
Jak už jsem jednou zmínila, posilování se Zbyňkem mě baví, přineslo výsledky a navíc dobrý pocit a náladu z každého tréninku. Zbyňkovi děkuju a přeju hodně spokojených klientů. 
Gabriela ZikováCertifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra