Zbyněk Petr - reference

Děkuji Zbyňkovi, mému osobnímu trenérovi v CFP.
Jsem ráda, že svůj volný čas věnuji právě tomuto cvičení s tímto trenérem.
Když se na mně začalo projevovat moje sedavé zaměstnání a „nehýbání se“ bolestmi zad a toto se přidalo k mé artritidě, věděla jsem, na základě mnoha referencí, že Mgr. Zbyněk Petr a Centrum funkčního pohybu je to pravé. Ano, přesvědčila jsem se, že je.
Cvičení se Zbyňkem je úžasné a hlavně účinné. Na každou hodinu je perfektně připravený, každé cvičení, každý pohyb mi srozumitelně vysvětlí, vysvětlí mi příčiny mých potíží, zodpoví a vysvětlí každý můj dotaz při cvičení. Naučila jsem se nad každým svým pohybem přemýšlet a vyvarovávat se špatných návyků v držení těla. A ono to skutečně jde!
Po každém cvičení se cítím jak znovuzrozená a na každé cvičení se těším!
Zbyněk je milý, sympatický, vždy pozitivně naladěný a hlavně profesionál, u kterého po první hodině zjistíte jak moc své profesi rozumí, a že pro vás udělá vše, aby vám pomohl a cítili jste se opravdu funkčně!
Osobního trenéra Zbyňka doporučuji své rodině!
Osobního trenéra Zbyňka doporučuji všem!!!
Marie Rezková

Zbyňku děkujeme!
Na seminář „Bolí vás za krkem“ jsme se obě moc těšily, protože ze sedavého zaměstnání a vůbec způsobu života nás „bolí za krkem“ často. Zbyněk a jeho seminář byl naprosto úžasný!!!
Ve velice přátelské atmosféře, kterou Zbyněk již při vstupu vytvořil, jsme se dozvěděly tolik pro nás potřebných informací teoretických a hlavně praktických. Dnes si už hodně věcí z čeho nás může „bolet za krkem“ dovedeme představit i my, naprostí laici a dovedeme tomu,  hlavně předejít. Zbyněk pro nás vytvořil úžasná skripta, která máme stále při ruce.
Zbyňku moooc děkujeme a těšíme se na další seminář pro nás veřejnost!!!
Marie Rezková, Alena HrdinováNutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka