frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

BOSU® core 1

Baďurová Věra Přerov
Bárta David Praha, Český Brod
Bechynská Nela, Nela Cheb
Beránková Monika Praha 12
Beroušková Věra Praha-Běchovice
Bílková Barbora Ohrazenice
Bitnarova Iva Trutnov
Blaťáková Alžběta Beroun
Böhmová Helena Přeštice
Bugnerová Miroslava, Mgr Hradec Králové
Černíčková Kateřina, Mgr. Zlín
Chlouba Jakub Praha
Choutková Aneta, Ing. Praha
Daníšková Andrea Žilina
Elčkner Michal Praha
Fallerová Martina Opava
Hanušová Tereza Praha
Hašek Miloš Kladno
Hlavínová Jana Blatná
Hrachovcová Michaela Praha 8
Hrubá Andrea Liberec
Jaklová Simona Liberec
Jelínková Michaela Říčany
Kachlíková Vendula Heřmanův Městec
Kašťáková Kateřina, Ing. Chrudim
Klíčová Andrea Brno
Kluch Filip Praha
Kopecká Martina Praha
Košek Ondřej, Bc. Kosmonosy
Kováčechová Lenka, Mgr. Ostrava
Kövér Lucie Řehlovice
Kratzmannová Veronika, Bc. Jivina
Krejčů Iveta Jindřichův Hradec
Křetinská Lucie Ostrava
Kříž Martin České Budějovice
Kubíčková Mgr. Petra Rakovník
Kučerová Ing. Iva Prostějov
Litvínová Vlasta, Mgr. České Budějovice
Lysová Klára, Mgr. Jihlava
Mareš Radek, Ing. Růžená
Marková Vendula, Mgr. Jindřichův Hradec
Markytánová Lucie Liberec
Matějková Joana Dobřichovice
Mátlová Šárka Dačice
Mayerova Ilona Praha 11
Mercová Lucie Karlovy Vary
Mišnerová Martina Líbeznice
Moulisova Lucie Plzeň 3
Müllerová Hana Ostrava
Műllerová Monika Praha
Myšík Lukáš Jičín
Pařízek David Praha
Peterková Anna Česká Lípa
Pilařová Markéta Děčín
Plašilová Lenka, Ing. Liberec
Popovičová Kristýna, Bc. Pustiměř
Potočková Alena, Mgr. Libice nad Cidlinou
Prenerová Daniela České Budějovice
Prošek Petr Kladno
Řepková Lucie Liberec
Rezešová Dagmar, Mgr. Praha
Riedlová Ivana Jablonec nad Nisou
Rybová Michaela Žilina
Šejvlová Olga Jaroměř
Skotnica Marek Praha
Slavíková Markéta Trutnov
Slouková Andrea Olomouc
Součková Martina Plzeň
Soukupová Lucie Praha 13
Špalková Alena, Mgr. Praha
Špimrová Pavlína, Mgr. Rakovník
Šťáhlovská Monika Mariánské Lázně
Staňková Jana Česká Skalice
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stellerová Jana Vejprnice
Šulová Majka Praha
Valíčková Jana Moravské Budějovice
Valová Anežka, PaedDr. Valeč
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Varnušková Linda Liberec
Vitovská Šárka Pacov
Vlasáková Lucie Stříbro
Vokřínková Lenka Třešť
Zapletalová Andrea Mladá Boleslav
Žiláková Daniela Plzeň
Zvelebil Jakub Praha



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra