frekventanti IQ pohyb Akademie

Mezi frekventanty IQ pohyb Akademie jsou zařazeni všichni, kdo u nás mají absolvovaný jakýkoliv odborný seminář. Najdete zde tak trenéra či instruktora, který odpovídá Vašemu typu cvičení podle Vašeho žádaného zaměření.

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

Zoltán Horváth :) Chomutov
Ing. Milena Adámková Kolín
Iveta Babuliakova Žilina
Věra Baďurová Přerov
Miroslav Balabán Karlovy Vary
Hana Balínová Klatovy
David Bárta Praha, Český Brod
Dana Bendová Frýdek-Místek
Mgr. Natálie Berglowcová Praha
Klára Birnbaumová Kladno
Iva Bitnarova Trutnov
Alžběta Blaťáková Beroun
Klára Bohatová Přeštice
Helena Böhmová Přeštice
Ing. Michaela Boušová Plzeň
Martin Bradáč Ostrava
Bc. Martina Breuer Liberec
Veronika Břízová Praha
Jarmila Bubeníčková Olomouc
mgr Sabina Burreiter Ústí nad Labem
Ing. Ivana Bužková Praha
Lenka Cedrychova Zahrádky
Matěj Čermák Mlada Boleslav
Mgr. Gabriela Čermáková Lány
Mgr. Ilona Chasanovitisová Praha
Bc. Karolína Chýlková Frýdlant nad Ostravicí
Jitka Čtvrtečková Praha
Lenka Dostálová Prachatice
Jan Dragomir Praha
Ing Petra Ďurošková Žilina
Jana Dvořáková Jablonec nad Nisou
Jitka Dvouletá Staré Město
Barbora Dyrynková Roudnice nad Labem
Ivana Ederová Jindřichův Hradec
Ing. Zuzana Fialová Dobříš
Míra Focke Liberec
Lukáš Gálik Žilina
Petra Gruntorádová Jihlava
David Hájek Nový Jičín
Tomáš Hák Pardubice
Michal Hargaš Častkovce
Jana Hladíková Brno
Katrin HOFFMANNOVA Dolní Branná
Veronika Honková Ostrava
Petra Honsová Načešice
Mgr Vít Hovorka Praha
Michaela Hradská Česká Lípa
Lucie Hrdličková Praha
Martina Hubáčková Brno
Renata Jamborová Beroun
Ing. Sandra Jandová Praha-Čakovice
Ing. Martina Jíchová Praha
Zuzana Kleinová Brno
Filip Kluch Praha
Jana Kmentová Modřice
Martina Knězů Praha-Dolní Počernice
Irena Kohoutová České Budějovice
Dana Konečná Chýně
Lucie Kopřivová České Budějovice
Romana Kosíková Brno
Pavla Kosová Praha
Věra Kovářová Ostrava
Pavla Křečanová Praha
Mgr. Jana Kruková Hovorčovice
Karel Kryška Přerov
Petra Levá Úvaly
Mgr. Zuzana Lhotská Ústí nad Labem-Severní Terasa
Mgr. Pavlína Linková Velké Březno
Anna Linová Praha 4
Jitka Lišková Přeštice
Jana Machová Praha 9
Pavol Malíček Nové Mesto nad Váhom
Karla Karla Mannerová Slavkov u Brna
Ing. Radek Mareš Růžená
Mgr. Vendula Marková Praha
Tereza Mašková Blatná
Joana Matějková Dobřichovice
Lenka Matošková Říčany
Ludmila Maturová Bludov
Irina Moiseeva Praha
Lucie Moulisova Plzeň 3
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice
Hana Müllerová Ostrava
Lukáš Myšík Jičín
Tereza Neužilová Liberec
Ilona Nevosadová Jihlava
Klára Nováková Praha 8
Ing. Anna Nováková Jenštejn
Mgr. Eva Novotna Praha 6
Marina Odintsova Praha
Matej Olejár Babice
Tomáš Olmr Říčany
Michala Ondráčková Praha
Tereza Osvaldová Brno-střed
Bc. Vendula Pánková Praha
Martina Pavlatová Děčín
Mgr. Zdeněk Pekárek Praha 5
Jří Pešek Prachatice
Mgr Michaela Pešková Prachatice
Anna Peterková Česká Lípa
Jitka Petráňková Rychnov nad Kněžnou
Lucie Petřivalská Mohelnice
Jana Petržilková Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Markéta Pilařová Děčín
Tomáš Plášek Rokytnice
Pavla Plíhalová Říčany
Nikola Podolská Telč
Zuzana Prošková Teplice
Lucie Prušanská Břeclav
Mgr. Ivana Riedlová Liberec
Vendula Riegerová Praha 15
Martina Řondíková Dolní Branná
Jiřina Ronnerová Cheb
Tereza Rožcová Jablonec nad Nisou
Bc. Kateřina Rudolfová Olomouc
Ondřej Rut Praha
Michaela Rybová Žilina
Vita Sany Zlín
Ludmila Sedláčková Prostějov
Alice Sendlerová Brno
Lenka Ševčíková Rožnov pod Radhoštěm
Štěpánka Šlapanská Moravský Krumlov
Mgr. Žaneta Slováčková Přerov
Ivana Šmídová Praha
Markéta Smoleňová Otice
Eva Smugalova Orlová
Jana Sobotková Brno-Vinohrady
Pavel Sotona Chrudim
Martina Součková Plzeň
Bc. Aneta Soukupová Nový Bydžov
Mgr. Pavlína Špimrová Rakovník
Dušan Šponar Praha 3
Bc. Petra Spurná Otrokovice
Naďa Štěrbová Jindřichův Hradec
Radana Štorkánová Praha
Mgr. Robert Stuchlík Hradec Králové
Šárka Svobodová Praha
Helena Teplíková Praha
Linda Tománková Zlín
Ing. Richard Tomasch Košice
Jana Trávníková Plzeň
Martina Útlá Nový Jičín
Bc. Terezie Valášková Brno-Královo Pole
Barbora Valouchová Otrokovice
Mgr. et Bc. Kristýna Vaňková Praha
Jana Vítková Brno
Bc. Olga Vlasák Straková Praha
Lenka Vlčková Frýdlant
věra Věra Vojtěchová Praha
Lenka Vokřínková Třešť
Luboš Voleman Praha
Veronika Vrbová Přerov
Dagmar Vybíralová Praha 6
Richard Wiesner Neratovice
Jana Žičařová Velvary
Miroslav Žídek Frýdek-Místek
Mgr. Vladěna Zingová Ústí nad Labem-Severní Terasa
Eva Znamenáčková Praha
Ondřej Zušťák Kadaň
Jakub Zvelebil Praha



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka