• Vystudovaný strojař  - SPŠ Jedovnice, obor  Strojírenská konstrukce, VUT FS Brno, katedra Fyzikálního inženýrství
  • Absolvent VUT FAST Brno – Učitelství odborných strojírenských předmětů (1995)
  • Certifikovaný instruktor aerobiku a pilates

Vzdělání se zahraničními lektory

2013  Pilates Clinic Academy - Magic Circle & Foam Roller - Michael King
2012  STOTT Pilates - Anatomy for exercise - Daniella Mallach
2011  myPilates Academy - Choreography in Pilates – Auke Hieminga
2010  Kathy Corey Pilates - Standing Pilates & Core Band – Kathy Corey
2009  FACE - Port de Bras basic - Julio Papí

Vzdělání s českými lektory

2014  IQ Pohyb Academy - Core A – Daniel Müller
2013  Pilates Clinic Academy  - Rotace – Daniel Müller
2013  Pilates Clinic Academy - Pánevní dno – Daniel Müller
2013  myPilates Academy - Cadillac for Beginners - Gábina Davídková
2012  Pilates Clinic Academy – ID – Search Time - Daniel Müller
2012  myPilates Academy - Reform(er)ujte kyčel, koleno a pánev – Gábina Davídková
2012  AC Fitness Academy - Cvičení rodičů s dětmi
2011  Balanced Body University (BBU) – Reformer 1+2
2011  myPilates Academy - Arc Barrel & Magic Circle – Gábina davídková
2011  Pilates Clinic Academy  - Footwork  - Daniel Müller
2011  Balanced Body University (BBU) - Pilates Mat Instruktor
2010  Pilates Body - Prenatal Pilates – Hana Císařová
2010  myPilates Academy – Anatomie
2010  Fit studio Jana – Spine corrector - Jana Šimková
2010  Fit studio Jana – Anatomie / Páteř – Markéta Bočková, dipl. fyzioterapeut
2009  Fit studio Jana – ID – Pomůcky – Jana Šimková
2009  FISAF - Pilates Advanced Mat & Fit Ball – Hana Císařová
2009  FISAF - Pilates Intensive (I.+ II.)
2009  FACE Czech - BOSU Core Mapa I. a II. – Daniel Müller
2009  FACE Czech - BOSU Core diplom – Daniel Müller
2009  FLEXI-BAR Basic + Advanced
2007  FACE Czech - Post Convention Workshop - Metody učení v aerobiku a stepu
2004  ČSA - Step Advanced diplom
2002  ACI - Step Aerobik diplom
2001  FISAF - Školení rozhodčích a lektorů SAMC
2001  Tomahawk Indoor Cycling Education Trainer Basic 1 (ICE)
2001  IFAA - Step a Bodystyling diplom
2001  IFAA - Aerobic instruktor, Licence B
1996  ČASPV – Cvičitel Rytmické gymnastiky II. třídy
1992  ČASPV – Cvičitel Rytmické gymnastiky III. Třídy



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka