frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

velké & malé míče 1

Andrová Lada Brno
Augustinová Eliška, Mgr. Pardubice
Baďurová Věra Přerov
Bárta David Praha, Český Brod
Belling Jana Praha 5
Beránková Maštalířová Romana Ústí nad Labem
Berauerová Libuše Praha 2
Bigas Eva Kutná Hora
Billouz Koffi Hanka Praha
Blaťáková Alžběta Beroun
Böhmová Helena Přeštice
Brejníková Marie Litoměřice
Čechová Kateřina, Mgr. Liberec
Cedrychova Lenka Zahrádky
Choutková Aneta, Ing. Praha
Cichá Kateřina Havířov
Dostálová Vlasta Háj ve Slezsku
Draská Věra, Bc. Praha
Dvouletá Jitka Staré Město
Farkaš Holečková Sabina Františkovy Lázně
Glen Petra Brno
Hájek David Nový Jičín
Hapalová Silvie Olomouc
Hašek Miloš Kladno
Hlavicová Radmila Valašské Meziříčí
Hlistová Jiřina Opava
Hoffelnerová Alena, Bc Trhové Sviny
HOFFMANNOVA Katrin Dolní Branná
Hons Břetislav Děčín
Horatlíková Iva, Mgr. Tábor
Hrdinová Lenka Žďár nad Sázavou
Hruška Jiří Praha
Jarošová Diana, Bc. Liptovský Mikuláš
Jedličková Kateřina Hlučín
Kachlíková Vendula Heřmanův Městec
Kalousová Helena Praha 6
Kleinová ŠÁRKA Besednice
Kluch Filip Praha
Knapcová Lucia, Ing. Žilina
Kodýdková Jaroslava Plzeň
Kopecká Martina Praha
Kopecká Veronika Praha 2
Košek Ondřej, Bc. Kosmonosy
Kovářová Věra Ostrava
Kratochvíl Jakub Praha
Kratochvílová Karolína Pardubice VII
Křížová Jana Praha
Kroniková Novotná Lenka, Bc. Týn nad Vltavou
Kršková Ida, Mgr. Žďár nad Sázavou
Kubíčková Mgr. Petra Rakovník
Kučerová Ing. Iva Prostějov
Kusá Lucia, Lucia Praha
Kůtová Silvia Brno
Lechnerová Eliška, Mgr. Lety
Lindner Radka Velešín
Litvínová Vlasta, Mgr. České Budějovice
Malinová Tereza, Bc. Strakonice
Marková Vendula, Mgr. Jindřichův Hradec
Matějková Joana Dobřichovice
Mercová Lucie Karlovy Vary
Míchalová Kamila Kadaň
Moulisová Jitka, Ing. České Budějovice
Mrowiecová Dita, Bc. Ostrava
Müllerová Hana, Ing. Moravská Ostrava a Přívoz
Myšík Lukáš Jičín
Odintsova Marina Praha
Ondřejová Hana Praha
Pašková Lenka Březová-Oleško
Pastuchová Barbora Praha 4
Pešek Jří Prachatice
Pešková Michaela, Mgr Prachatice
Pilařová Markéta Děčín
Plašilová Lenka, Ing. Liberec
Pluhař Marek, Mgr. Pardubice
Pokorná Romana, Ing. Brno
Rýznarová Jana Praha
Šafář Pavel Nové Město nad Metují
Schmidt Renata Mukařov
Seifertová Aneta Poděbrady
Šejvlová Olga Jaroměř
Škopková Eva Ústí nad Labem
Slavíková Markéta Trutnov
Slouková Andrea Olomouc
Smoleňová Markéta Otice
Sotona Pavel Chrudim
Špalková Alena, Mgr. Praha
Špeldová Jana, Mgr. Červený Kostelec
Špiegelová Lea Roudnice nad Labem
Šťastný Marek Dolní Břežany
Štefková Karolína, Ing. Ostrava
Stellerová Jana Vejprnice
Stránská Pavlína Jiřetín pod Jedlovou
Stránská Lucie, Mgr Kralupy nad Vltavou
Straubová Gabriela Hlučín
Štruplová Lucie, Mgr Praha 9
Stuchlík Robert, Mgr. Hradec Králové
Suchá Kristýna Praha 9
Šulcová Tereza Nižbor
Szczurková Eva Liberec
Teplíková Helena Praha
Trnková Alice Rakovník
Tunklová Dita, Bc. Praha
Uhlířová Jana Poděbrady
Ulrichova Lenka Heřmanův Městec
Ulrichova Anna, Mgr. Liberec
Vacíková Hana, Bc. Přeštice
Valová Anežka, PaedDr. Valeč
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Varnušková Linda Liberec
Víšková Lucie Orel
Vlčková Lenka Přerov
Vlčková Lucie, ing. arch. Turnov
Vlková Lenka, Lenka Světlá nad Sázavou
Vokřínková Lenka Třešť
Vondrášková Helena Hrádek
Vondrášková Lucie, Mgr. Plzeň
Zabloudilová Petra Říčany
Žiláková Daniela Plzeň
Žižková Blanka Brno



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra