frekventanti IQ pohyb Akademie

Mezi frekventanty IQ pohyb Akademie jsou zařazeni všichni, kdo u nás mají absolvovaný jakýkoliv odborný seminář. Najdete zde tak trenéra či instruktora, který odpovídá Vašemu typu cvičení podle Vašeho žádaného zaměření.

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

Lada Andrová Brno
Mgr. Eliška Augustinová Pardubice VII
Věra Baďurová Přerov
David Bárta Praha, Český Brod
Romana Beránková Maštalířová Ústí nad Labem
Eva Bigas Kutná Hora
Hanka Billouz Koffi Praha
Alžběta Blaťáková Beroun
Helena Böhmová Přeštice
Marie Brejníková Litoměřice
Petra Brožová České Budějovice
Lenka Cedrychova Zahrádky
Dagmar Černínová Opava
Ing. Aneta Choutková Praha
Kateřina Cichá Havířov
Vlasta Dostálová Háj ve Slezsku
Bc. Věra Draská Praha
Jitka Dvouletá Staré Město
Sabina Farkaš Holečková Františkovy Lázně
David Hájek Nový Jičín
Silvie Hapalová Olomouc
Miloš Hašek Kladno
Radmila Hlavicová Valašské Meziříčí
Jiřina Hlistová Opava
Katrin HOFFMANNOVA Dolní Branná
Iva Horatlíková Tábor
Jiří Hruška Praha
Bc. Diana Jarošová Liptovský Mikuláš
Kateřina Jedličková Hlučín
Alena Jurásková Trhové Sviny
Filip Kluch Praha
Lucia Knapcová Žilina
Jaroslava Kodýdková Plzeň
Martina Kopecká Praha
Věra Kovářová Ostrava
Jakub Kratochvíl Praha
Jana Křížová Praha
Bc. Lenka Kroniková Novotná Týn nad Vltavou
Mgr. Ida Kršková Žďár nad Sázavou
Mgr. Petra Kubíčková Rakovník
Ing. Iva Kučerová Prostějov
Lucia Lucia Kusá Praha
Silvia Kůtová Brno
Mgr. Eliška Lechnerová Lety
Vlasta Litvínová České Budějovice
Mgr. Vendula Marková Praha
Joana Matějková Dobřichovice
Lenka Matošková Říčany
Lucie Mercová Karlovy Vary
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice
Ing. Hana Müllerová Moravská Ostrava a Přívoz
Lukáš Myšík Jičín
Marina Odintsova Praha
Hana Ondřejová Praha
Jří Pešek Prachatice
Mgr Michaela Pešková Prachatice
Lenka Plašilová Liberec
Ing. Romana Pokorná Brno
Jana Rýznarová Praha
Pavel Šafář Nové Město nad Metují
Bc. Dita Ščerbaková Ostrava
Olga Šejvlová Jaroměř
Markéta Slavíková Trutnov
Andrea Slouková Olomouc
Markéta Smoleňová Otice
Pavel Sotona Chrudim
Alena Špalková Praha
Lea Špiegelová Roudnice nad Labem
Marek Šťastný Dolní Břežany
Jana Stellerová Vejprnice
Pavlína Stránská Jiřetín pod Jedlovou
Gabriela Straubová Hlučín
Mgr. Robert Stuchlík Hradec Králové
Tereza Tereza Šulcová Nižbor
Eva Szczurková Liberec
Helena Teplíková Praha
Dita Tunklová Praha
Jana Uhlířová Poděbrady
Lenka Ulrichova Heřmanův Městec
Bc. Hana Vacíková Přeštice
Mgr. et Bc. Kristýna Vaňková Praha
Linda Varnušková Liberec
Lucie Víšková Orel
Lenka Vlčková Přerov
Lenka Lenka Vlková Světlá nad Sázavou
Lenka Vokřínková Třešť
Blanka Žižková Brno



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka