semináře a certifikace

Abychom vás nemátli pojmy jako je třeba workshop, diplom apod., nazýváme všechny naše jedno/dvoudenní školení odbornými semináři a vícedenní školení pak certifikacemi. Veškeré naše semináře jsou teoreticko - praktické a jsou pro absolventy připraveny tak, aby mohli veškeré informace hned použít jak pro sebe, tak pro své klienty.

Nabízíme odborné semináře s různými specializacemi, kde vždy klademe důraz na logičnost informací, na souvislosti, ale i na důležité detaily pro navedení pohybu, které máme sami vyzkoušené v dlouholeté praxi a víme, že dobře fungují. Práce s držením těla, zdravotními aspekty a případnými omezeními je pro nás samozřejmostí. Veškeré semináře jsou určeny pro osobní trenéry fitness, sportovní trenéry, instruktory skupinových lekcí, fyzioterapeuty a jiné pohybové terapeuty. Některé jsou dokonce vhodné i pro veřejnost. Naším cílem je, abyste odcházeli vždy se zcela pochopenou látkou, kterou můžete následně s klidným svědomím a bez obav aplikovat okamžitě do své praxe.

Podmínkou pro získání potvrzení o účasti na semináři je absolvování minimálně 80% výuky, to je 8 vyučovacích hodin (6 hodin čistého času).


Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka