absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Petr Adam Praha
Alena Adamcová Havlíčkův Brod
Ing. Milena Adámková Kolín
Simona Adamová Jablonec nad Nisou
Renáta Altová Humpolec
Miroslav Ambrož Černošice
Bc. Jana Anderlová Sokolov
Lada Andrová Brno
Mgr. Eliška Augustinová Pardubice VII
Marek Bábík Otrokovice
Iveta Babuliakova Žilina
Petra Bačová Volyně
Věra Baďurová Přerov
Miroslav Balabán Karlovy Vary
Barbora Balážiová Praha 7
Jakub Balihar Ústí nad Labem
Hana Balínová Klatovy
Jiří Barabáš Kladno
Veronika Barabášová Kladno
Andrea Bařinková Praha
Kateřina Barnášová Plzeň 1
David Bárta Praha, Český Brod
Iveta Bartošová Brno
Jana Bártová Rychnov nad Kněžnou
Ing. Alžbeta Bašková Olomouc
Kateřina Opatová Bc. Rakovník
Nela Nela Bechynská Cheb
Iveta Bednaříková Bzenec
Ing. Denisa Benáková Nejdek
Denisa Benáková Praha 13
Dana Bendová Frýdek-Místek
Jana Benešová Benešov
Šárka Benešová Teplice
Barbora Benkova Trnava
Romana Beránková Maštalířová Ústí nad Labem
Mgr. Natálie Berglowcová Praha
Filip Berka Děčín
Karel Berounský Praha
Věra Beroušková Praha-Běchovice
Eva Bigas Kutná Hora
Hanka Billouz Koffi Praha
Klára Birnbaumová Kladno
Michal Bisták Bratislava
Iva Bitnarova Trutnov
Hana Blahnikova Beroun
Alžběta Blaťáková Beroun
Alžběta Blaťáková Beroun
Martin Blažek Praha
Ilona Bogdanová Kutná Hora
Klára Bohatová Přeštice
Helena Böhmová Přeštice
Vlaďka Botlíková Praha 6
Martin Bradáč Ostrava
Denisa Bradáčová Říčany
Iveta Brazdova Habartov
Mgr. Jaroslava Bredlová Ústí nad Labem-město
Marie Brejníková Litoměřice
Jaroslava Brenkusová Praha
Bc. Martina Breuer Liberec
Veronika Břízová Praha
Petra Brožová České Budějovice
Sabina Brychová Rakovník
Zdeňka Brychtová Praha
Jarmila Bubeníčková Olomouc
Tereza Buchtová Fidlerová Praha
Milena Budíková Ústí nad Labem-město
Andrea Buganska Nymburk
Mgr. Lucie Bugla Hrnčiarová Praha 14
Mgr Miroslava Bugnerová Hradec Králové
Eliška Burianová Řevnice
mgr Sabina Burreiter Ústí nad Labem
Ing. Ivana Bužková Praha
Petra Bzirská Kosoř
Lucie Capová Ostrava
MgA. Alena Cardová Strakonice
Eva Čáslavová Mělník
Mgr. Bronislava Čečotková Praha 18
Lenka Cedrychova Zahrádky
David Čejka Plzeň
Matěj Čermák Mlada Boleslav
Tereza Čermáková Blansko
Mgr. Gabriela Čermáková Lány
Renáta Černá Praha 12
Mgr. Soňa Čerňanská Žilina
Dagmar Černínová Opava
Josef Černoch Uherské Hradiště
Bc. Lucie Cetkovská Klatovy
Ing. Petra Chábová Jihlava
Martina Chalupnikova Praha 10
Mgr. Ilona Chasanovitisová Praha
Jakub Chlouba Praha
Ing. Aneta Choutková Praha
Roman Chramosta Praha
Ivana Chrástová Blížkovice
Bc. Karolína Chýlková Frýdlant nad Ostravicí
Kateřina Cichá Havířov
Veronika čiháková Praha 12
Jitka Čtvrtečková Praha
petr čulík Čelákovice
Lenka Czanik Šaľa



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka