frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

matwork 2

Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Bárta David Praha, Český Brod
Blažíček Robin Žďár nad Sázavou
Böhmová Helena Přeštice
Boušová Michaela, Ing. Plzeň
Brosová Kristína, Ing. Žilina
Bužková Ivana, Ing. Praha
Čerňanská Soňa, Mgr. Kľače
El ghadban Sarka Praha 4
Elčkner Michal Praha
Endal Václav, Mgr. Jičín
Fiškandlová Iva Praha 22
Fričová Anna, Mgr. Praha
Furdeková Katarína Žilina
Hapalová Silvie Olomouc
Hlavicová Radmila Valašské Meziříčí
Horatlík Jiří Tábor
Horatlíková Iva, Mgr. Tábor
Horváth Zoltán, Ing. Praha
Hrkelová Veronika Trnava
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Janotová Vendula, Bc. Brno
Jelínková Hana, Mgr. Tábor
Kalousová Helena Praha 6
Kindermannová Eva Praha
Kluch Filip Praha
Knapcová Lucia, Ing. Žilina
Kohútová Veronika Praha 7
Kopecká Renáta, Mgr. Vysoké Mýto
Kövér Lucie Řehlovice
Krajňáková Pavlína Velké Meziříčí
Křivánková Daniela, Bc. Žatec
Krumpolc David, Mgr. Praha
Kubeš Jiri Praha 4
Kubíčková Mgr. Petra Rakovník
Kučerová (Patíková) Daniela Odolena Voda
Máchová Jitka Tábor
Maio Nikol Praha
Malinová Tereza, Bc. Strakonice
Marková Vendula, Mgr. Jindřichův Hradec
Mašková Tereza Blatná
Matějková Joana Dobřichovice
Maťha Michaela Praha-Březiněves
Mátlová Šárka Dačice
Miková Monika Rajec
Mrowiecová Dita, Bc. Ostrava
Myšík Lukáš Jičín
Nevosadová Ilona Jihlava
Oborná Marie Český Těšín
Oldfield Veronika Praha
Oleárová Marína Praha
Pantůčková Miroslava Praha
Plašilová Lenka, Ing. Liberec
Pluhař Marek, Mgr. Pardubice
Pokorná Romana, Ing. Brno
Průchová Martina, Bc. Štenovice
Puškáčová Lucia, Ing. Skalica
Rolčeková Lucia, Mgr. Žilina
Sedláčková Ludmila Prostějov
Šejvlová Olga Jaroměř
Skyvová Petra Olomouc
Smoleňová Markéta Otice
Špalková Alena, Mgr. Praha
Špeldová Jana, Mgr. Červený Kostelec
Štillerová Kateřina Mladá Boleslav
Svrčková Hana Lázně Toušeň
Tománková Linda Zlín
Toufarová Hana Třebíč
Trávníková Jana Plzeň
Trejbalová Lucie Rakovník
Tunklová Dita, Bc. Praha
Uhde Blanka, Mgr. Praha
Valenta Roman Praha 5
Varnušková Linda Liberec
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlasák Straková Olga, Bc. Praha
Vokřínková Lenka Třešť
Žičařová Jana Velvary
Žiláková Daniela Plzeň 3



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra