frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

matwork 2

Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Bárta David Praha, Český Brod
Blažíček Robin Žďár nad Sázavou
Böhmová Helena Přeštice
Boušová Michaela, Ing. Plzeň
Brosová Kristína, Ing. Žilina
Brožová Petra České Budějovice
Bužková Ivana, Ing. Praha
Čerňanská Soňa, Mgr. Žilina
El ghadban Sarka Praha 4
Elčkner Michal Praha
Endal Václav, Mgr. Praha
Fiškandlová Iva Praha 22
Furdeková Katarína Žilina
Hapalová Silvie Olomouc
Hlavicová Radmila Valašské Meziříčí
Horatlík Jiří Tábor
Horatlíková Iva Tábor
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Hrkelová Veronika Trnava
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Janotová Vendula Brno
Kluch Filip Praha
Knapcová Lucia, Ing. Žilina
Krajňáková Pavlína Velké Meziříčí
Křivánková Daniela, Bc. Žatec
Krumpolc David, Mgr. Praha
Kubíčková Mgr. Petra Rakovník
Máchová Jitka Tábor
Maio Nikol Praha
Marková Vendula, Mgr. Praha
Mašková Tereza Blatná
Matějková Joana Dobřichovice
Mátlová Šárka Dačice
Matošková Lenka Říčany
Miková Monika Rajec
Mrowiecová Dita, Bc. Ostrava
Myšík Lukáš Jičín
Nevosadová Ilona Jihlava
Oborná Marie Český Těšín
Oldfield Veronika Praha
Oleárová Marína Praha
Pantůčková Miroslava Praha
Plašilová Lenka Liberec
Pokorná Romana, Ing. Brno
Průchová Martina, Bc. Štenovice
Rolčeková Lucia, Mgr. Žilina
Sedláčková Ludmila Prostějov
Šejvlová Olga Jaroměř
Skyvová Petra Olomouc
Smoleňová Markéta Otice
Špalková Alena, Mgr. Praha
Špeldová Jana, Mgr. Červený Kostelec
Štillerová Kateřina Mladá Boleslav
Tománková Linda Zlín
Toufarová Hana Třebíč
Trávníková Jana Plzeň
Trejbalová Lucie Rakovník
Tunklová Dita Praha
Uhde Blanka, Mgr. Praha 4
Varnušková Linda Liberec
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlasák Straková Olga, Bc. Praha
Vokřínková Lenka Třešť
Žičařová Jana Velvary
Žiláková Daniela Plzeň 3



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra