absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Ambrož Miroslav Černošice
Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Bárta David Praha, Český Brod
Beránková Maštalířová Romana Ústí nad Labem
Blažíček Robin Žďár nad Sázavou
Böhmová Helena Přeštice
Boušová Michaela, Ing. Plzeň
Brožová Petra České Budějovice
Buchtová Fidlerová Tereza Praha
Burreiter Sabina, mgr Ústí nad Labem
Bužková Ivana, Ing. Praha
Čechlovská Michaela Chrudim
Čerňanská Soňa, Mgr. Žilina
Chábová Petra, Ing. Jihlava
Dolejšová Lydie Praha 6
Dostálová Vlasta Háj ve Slezsku
Dvořáková Martina Libčice nad Vltavou
Elčkner Michal Praha
Endal Václav Praha
Fiškandlová Iva Praha 22
Furdeková Katarína Žilina
Hapalová Silvie Olomouc
Hlavicová Radmila Valašské Meziříčí
Horatlík Jiří Tábor
Horatlíková Iva Tábor
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Hrkelová Veronika Trnava
Hrušková Jaroslava Plzeň
Kluch Filip Praha
Knapcová Lucia Žilina
Kodýdková Jaroslava Plzeň
Kopecká Veronika Praha 2
Kopřivová Lucie České Budějovice
Krajňáková Pavlína Velké Meziříčí
Křivánková Daniela Žatec
Kruková Mgr. Jana Hovorčovice
Krumpolc David, Mgr. Praha
Krutská Lenka Český Brod
Kubíčková Mgr. Petra Rakovník
Kutlvašrová Veronika Havlíčkův Brod
Máchová Jitka Tábor
Maio Nikol Praha
Marková Vendula, Mgr. Praha
Mašková Tereza Blatná
Matějková Joana Dobřichovice
Matošková Lenka Říčany
Miková Monika Rajec
Mojzis Michaela Poděbrady
Mojzis Michaela Poděbrady
Müllerová Hana, Ing. Moravská Ostrava a Přívoz
Myšík Lukáš Jičín
Nevosadová Ilona Jihlava
Oborná Marie Český Těšín
Oldfield Veronika Praha
Oleárová Marína Praha
Osvaldová Tereza Brno-Žabovřesky
Pantůčková Miroslava Praha
Pokorná Romana, Ing. Brno
Průchová Martina, Bc. Štenovice
Rolčeková Lucia, Mgr. Žilina
Ščerbaková Dita, Bc. Ostrava
Sedláčková Ludmila Prostějov
Šejvlová Olga Jaroměř
Škorpová Janette Jaroměř
Skyvová Petra Olomouc
Smoleňová Markéta Otice
Špalková Alena Praha
Špeldová Jana, Mgr. Červený Kostelec
Stellerová Jana Vejprnice
Štillerová Kateřina Mladá Boleslav
Střelcová Zora Brno
Teplíková Helena Praha
Tománková Linda Zlín
Toufarová Hana Třebíč
Trávníčková Vendula Brno
Trávníková Jana Plzeň
Trejbalová Lucie Rakovník
Tunklová Dita Praha
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Varnušková Linda Liberec
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlasák Straková Olga, Bc. Praha
Vlčková Lenka Frýdlant
Vokřínková Lenka Třešť
Vondráček Jiří Praha
Žičařová Jana Velvary
Žiláková Daniela Plzeň



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka