seminář asistovaný funkční strečink

funkční strečink - asistovaný strečink

Asistovaný či vedený strečink je sestaven hlavně pro osobní trenéry, kteří mohou takto lépe dopomoci klientovi při jednotlivých protahovacích cvicích. Vedený funkční strečink je právě proto zacílen na práci jeden na jednoho, tedy individuální práci s klientem. Avšak znalosti a dovednosti nejsou určeny jen jim, i skupinový lektor se může naučit dávat odbornou dopomoc klientům při jednotlivých protahovacích cvicích v určité modifikaci na skupinové lekci. Takováto asistence je výhodou pro klienta, neboť nemusí vynaložit žádné další úsilí kromě aktivace CORE a držení těla, která mu pomůže lépe procítit jednotlivé protažení a následnou relaxaci svalových a fasciálních systémů.

Tento seminář je určený výhradně pro odbornou veřejnost (osobní trenéry, instruktory skupinových lekcí, fyzioterapeuty apod.).

Věděli jste, že...

... při vedeném strečinku je k efektivnímu protažení nutná klientova spolupráce

... autoři programu: Daniel Müller, Zbyněk Petr

... školíme od roku 2008 a program stále zdokonalujeme


naučíte se

  • teorii vedeného neboli asistovaného strečinku
  • a osvojíte si základní zásobník cviků pro vedený strečink s použitím CORE – stretch systému
  • jak můžete jako trenér protahovat svého klienta tak, že on spolupracuje pouze aktivitou CORE a držením těla
  • nácvik praktického využití vedeného strečinku

doporučujeme znát

co s sebou

  • věci na cvičení
  • psací potřeby
  • svačinu
  • ručník

reference

,,Perfektní! Vzhledem k lichému počtu účastníků jsem měl možnost pracovat v jednotlivých strečinkových pozicích přímo s lektorem, což byl - s ohledem na nutnost navedení klienta do přesných poloh - velký bonus v rámci tohoto školení. Díky moc Zbyňkovi a na poslední chvíli odhlášenému dobrodinci! ;) Zkvalitnění strečinku metodou přímého vedení klienta a nespočet nových poznatků o jednotlivých svalech a jejich vzájemném působení v různých posturách / pozicích. Děkuji!" Petr Prošek
Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra